İzmir’de Müzik Organizasyonu

Özel günlerinizi müzik ile süsleyerek, katılımcıların dikkatini çekin! İstediğiniz müzik türü ile size mükemmel bir müzik organizasyonu sunacağımıza emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin, isteğiniz hakkında detaylı bilgi verin ve gerisini bize bırakın. Sizin beklentilerinizi karşılamak için İzmir’ in en yetenekli müzisyenleri ile çalışıyoruz.

Ayrıca İzmir’de en unutulmaz evlilik teklifi organizasyonu hizmetini de sunuyoruz!


Davetler – İş Toplantıları – Yemekler – Özel Geceler – Düğün – Nişan – Gala Partileri – Festival – Kutlama – Mezuniyet Baloları – Doğum Günü – Kurumsal Lansmanlar – Sempozyumlar – Seminerler – Panel Organizasyonları


Bütün organizasyonlarınıza müzik ile makyaj yapın! Bütçenize en uygun ve en kaliteli müzik grubunu aramakla vaktinizi kaybetmeyin, biz size en uygun seçenekleri sunarak, özel günleriniz için en doğru kararı vermenizi sağlayalım.


 

  • Pop Grupları
  • Latin ve Jazz Grupları
  • Fasıl Grupları
  • Flamenko Grupları
  • Klasik Müzik Grupları
  • Rock Müzik Grupları
  • Bar Programı için Orkestralar
  • DJ’ ler
  • Karşılama Müziği
  • Düet, Trio ve Quartet Gruplar

Müzik Organizasyonu İzmir Telefon:

0551 412 34 70


Organizasyon Hakkında Faydalı Bilgiler


Düğün organizasyonlarında müzik türü nasıl seçilir?

Hayatınızdaki en önemli ve unutulmaz olan anlardan birinde iyi bir müzik seçimi yapılması gerekir. Çalacak topluluk, ses sistemleri, kurgu ve tüm bunların düzgün bir şekilde işlemesi için tecrübeli bir organizasyon şirketi ile çalışılması temel gereksinimlerdendir. Mükemmel bir seçim için tecrübeli ve uzman kişilerden destek alınması, unutulmaz anlarda büyük hayal kırıklıklarını engelleyecektir. Bunların dışında, sizin bu özel gününüzde ne istediğinizi çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Konseptinizi iyi belirleyip, organizasyon birimimiz ile fikir alışverişinde bulunarak doğru tercihi yapmanız daha kolay olacaktır.


Bir düğünde genellikle bir kaç müzik tarzı arasında geçişler bulunur. Bunlara örnek olarak latin müzikler, türküler, ve oyun havaları örnek verilebilir. Eğer düğününüzde bir çok müzik tarzı arasında geçişler olacaksa, bunlar hakkında bilgili ve tecrübeli bir müzik ekibine ihtiyaç duyacaksınız. Bu isteklerinizi karşılayacak bir ekip bulmak için, bizimle çalışmanız size büyük bir artı olacaktır.


 

İyi bir ses sistemini nereden kiralayabilirim?

Genellikle özel günlerde kullanılan sistemleri yeterli değildir. Yüksek ses gereken organizasyonlarda, ses sisteminin yetersiz olmasından kaynaklı olarak yüksek fakat kalitesiz ses verilir. Bu da katılımcıların kulaklarını yorar ve baş ağrılarına sebep olabilir. Bu tür sorunlar katılımcıları etkinlikten uzaklaştıran en önemli etkenlerdendir. Bunun dışında, iyi bir ses teknisyeni olmaması durumunda ne kadar iyi teknik ekipmanınız olursa olsun, bunların kullanımını bilmeyen biri sesi ortama iyi bir şekilde iletemeyecektir.


Bu tür problemler ile kaşılaşmamak için mutlaka tecrübeli bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. Yoğun organizasyon programınız içinde anlamadığınız bir iş ile vakit harcamak gerçekten yorucu olabilir. Bu nedenle iyi bir ses teknisyeni ve ses sistemi kiralamak için bizim ile iletişime geçmeniz sizin bu alanda tüm eksiklerinizi giderecektir.


 

Bütçenize uygun fakat gösterişli bir organizasyon için ipuçları:

Güzel bir organizasyon için iyi tercihler yapmanız gerekir. İyi terchiler sizi hatalardan uzaklaştırarak, sonuca hayalinizdeki gibi ulaşmanızı sağlayacaktır. Bilmediğiniz konular hakkında uzman fikri alın, bu sizin hedefe daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır. Gerektiğinden fazla davetli, sizi ve bütçenizi zorlayacaktır. Bu yüzden konukları iyi seçmeniz size her zaman kolaylıklar sağlayacaktır. Sadece kendi fikirleriniz değil, başkalarının fikirlerini de alarak kendi fikirleriniz üzerinde değişiklikler yapın. Böylelikle farklı düşünce yapılarına sahip davetlilerinizi de etkinliğinizden uzaklaştırmazsınız.


Evlilik teklifi, ses sistemi kiralama, fasıl grubu kiralama, düğün müzik grubu kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra menü tasarımı, katalog tasarımı, logo tasarımı gibi tasarıma dair hizmetler de sunmaktayız.  Tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için ve sizi ilgili departmanlarımıza yönlendirmemiz için bize telefonla ulaşabilirsiniz.