Digital Piyanolar ve Fiyatları?

Piyano Kursu İzmir eğitmenlerimiz eşliğinde hazırladığımız yazımızda bugün sizlere artık hayatımıza, evlerimize yerleşmiş olan  digital piyanolardan bahsedeceğiz. Piyano dersi İzmir ile diğer makalelerimiz için buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi digital piyano markaları ve fiyatlarını incelemeye başlayalım.

 İzmir de  Piyano Kursu arıyorsanız Sanat Merkezimize Uğramanızı Tavsiye ederiz. Ücretsiz Deneme Derslerimize herkes katılabilir. Numaramız; 0533 014 23 94

Piyano insanlık tarihine 1700 lü yıllarda adım atmış, önemli eserlerin yapımında eşlik etmiş, çoğu insanın sesine aşık olduğu bir müzik aletidir. Bilindiği gibi piyanolar ilk icadından itibaren akustik piyano olarak yapılmış ve kullanılmıştır. Teknoloji ve zamanın ilerlemesi ile artık piyanolar fişe takılan cep telefonuna indirilebilen bir hal almıştır.

Günümüzde akustik piyanonun kapladığı alan ve fiyatı göz önüne alındığında digital piyanolara yönelim iyice artmıştır. Boyutları oldukça iyi, içinde birçok özellik ve ses barındıran digital piyanolar günümüzde piyano çalmak isteyen birçok insan için tercih edilen bir tür olmuştur. Digital Piyano piyasasında da birçok marka ve çeşit ortaya çıkmıştır. Bizde sizler için bu çok çeşidin içinden hangilerinin daha kullanışlı olduğunu inceledik.

İşte sizler için digital piyano tavsiyelerimiz ve fiyatları ;

Casio Digital Piyanolar

  • Casio CDP -230                              1.800TL
  • Casio Ap-260                                  3.000TL
  • Casio 460 AP-460WE                       3. 251TL

Yamaha Digital Piyanolar

–   Yamaha Ydp143Wh                           3,999TL

–   Yamaha Ydp-143r                             3.650TL

Kawai Digital Piyanolar

  • Kawai KDP90                                3.299TL
  • Kawai Cn35W                                3.650TL