Günümüzde en çok kullanılan boyama türüdür. Hata yapılsa da diğer boyama tekniklerine göre kurtarma oranı çok daha fazladır. Sonradan düzetilebilir bir güzelliği vardır. Yapılan eserler uzun ömürlü olmakla birlikte kolay temizlenir. Yağlı boyanın tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri de boyaların solmaması diğeri ise kabuk yapmadan kurumasıdır. Yağlı boya kursu hakkında detaylı bilgi için 0553 174 68 89   ü arayabilirsiniz


Yağlı Boya Kursu İzmir Buca

İyi sonuçlar almak için öncelikle. Resim yaparken boyaların kaliteli kullanılması inceltiler yani fırçalar, boya paleti, resim sehpasının kullanışlı olmasına da dikkat edilmelidir. Ayrıca her branşta olduğu gibi kalite çok çalışmakla birlikte gelir ve çok çalışınca yapılamayacak resim yoktur.


Çeşitli fırça veya boya sürme şekilleri gibi yağlı boya teknikleri yanı sıra, rengin özellikleri ve göreceliği konularını kavrar ve başarıyla uygulamaya başlarsınız. Böylece yağlı boya ve renk kullanımında ustalaşmaya başlarsınız.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz.


Rapsodi sanat merkezi sanata yeni bir boyut kazandırmak için sizlere hizmet veriyor bulunun yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor.