En eğlenceli kurslarımızdan biri olan sulu boya kursumuza hoş geldiniz. Çocuklarımızın gelişiminde önemli bir yeri olan resimi sizde çocuklarınıza erken yaşta öğretmek istiyorsanız doğru adrestesiniz . Bizimle iletişime geçmek için 0553 174 68 89   ü arayabilir yada whatsapp dan mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.


Sulu Boya Kursu

İlköğretim çağındaki çocukların, resim derslerinin en keyifli yardımcılarından biridir sulu boya. Tabii sadece ilköğretimde okuyan çocuklar için değil, resim yapmaya meraklı, istekli pek çok insan da sulu boyayla ilgilenir. Sulu boya yapmadan önce üzerinde çalışacağımız kağıdı iyi seçmek gerekiyor kağıt sert olmalıdır ki çalışırken bozulup yırtılmasın. Boyama işlemini yapmadan önce boyalarımızı palet yardımı ile karıştırabiliriz.


Sulu Boya Kursu İzmir Buca

Palet kullanmak boyaların birbirine karışmasını engelleyerek istediğimiz rengi elde etmemizi sağlar. Sulu boya yaparken suyun temiz olması gerekir. Su kirlenmiş ise istediğimiz rengi elde edemeyebiliriz. Suyu ara ara temizlemeliyiz. Suluboya fırçaları samur kılından yapılmaktadır. Suya girdiğinde fırçanın ucu ince sivri bir hal alır.


Derslerde ilk önce fırça tutumu ile başlar ilerde teknikler gelişerek devam eder. Çünkü fırça tutmak çok önemlidir, eğer fırça düzgün bir şekilde kavranamazsa resimler başarılı olmaz o yüzden fırçayı iyi kullanmak gerekir.


Rapsodi sanat merkezi sanata yeni bir nefes boyut kazandırmak için sizlere hizmet veriyor bulunun yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz.