Güzel Sanatlar bölümlerine hazırlanan için hizmet vermekte olduğumuz Resim Kursu bölümümüze hoş geldiniz. Detaylı bilgi için bizlere 0553 174 68 89  den ulaşabilirsiniz.


 

Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu İzmir Buca

Mimarlık ve Güzel Sanatların bütün bölümlerine yönelik tasarım ağırlıklı çizim derslerimizde, öğrencilerimize çizimin inceliklerini, perspektifsel bakış açılarını iyice okuyarak ona göre bir çalışma programı uygun görüldükten sonra metotlara başlanır.


Sizde istediğiniz üniversitelerin en yüksek puan ile alan bölümlerini kazanmak istiyorsanız, mutlaka bizde hazırlanarak kazanabilirsiniz. Gelin hemen bir deneme dersi ile başlayalım en önemlisi de adım atmaktır gelin kendinizi deneyin ve başarabileceğinize inanın.


Rapsodi sanat merkezi sanata yeni bir nefes boyut kazandırmak için sizlere hizmet veriyor bulunun yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor.


Derslerimiz ayda en az 8 saat haftada ise 2 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz.