İzmir Karakalem eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu yazımıza geçmeden önce kursumuz hakkında bilgi almak istiyorsanız 0553 174 68 89  ü arayarak bize ulaşabilirsiniz.


Karakalem Kursu İzmir Buca

Çizgi  çalışmaları, elin rahatlaması için egzersiz çizgi, elips çalışmaları, temel geometrik formlar (Kübik,Silindirik,Küresel) ve bunların açık koyu ifadeleri ,renk skalası çalışmaları,sonra somut nesneler ve figür çalışmaları nihayetinde hayali figürlü kompozisyon çalışmaları yapılmaktadır.Kara kalem çalışmalarında HB,2B,4B Kurşun kalemler kullanılmaktadır.


Karakalem çalışmaları her zaman ilgi gören ve merak çeken bir konumda olmuştur. Karakalem çalışmalarında ki gölge çalışmaları her zaman sevenlere meraklılarına ilham kaynağı olmuş ve ilgi çekmiştir.


En saf ve süs olmayan şekilde karakalem ve Kağıdın birleşmesi ile muhteşem resimler ortaya çıkar ve yalın bir resim çizme olanağını sağlar. Karakalem çalışmalarını en iyi belli eden şey ayrıntılarıdır. Dikkat çeker  ve ışığı yansıtabilirseniz resminiz daha da güzel olur.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz.


Buca’nın Kalbinde Olan Sanat Merkezimiz Sizlere Sanata Farklı Açıdan bakmanıza ışık tutuyor. Sanat ile ilgili herhangi dalda eğitim görmek istiyorsanız ve yaşınız kaç olursa olsun bizimle birlikte daha kolay ve eğlenceli sürekli gelmek isteyeceğiniz bir sanat merkezi sizleri bekliyor. Ve aramızda görmekten mutluluk duyarız.