İllüstrasyon kursu, resim sanatının abartılı ya da eşi benzeri bulunamayacak şekilde resmedilmesine denir. Gerçekçi resim dalının da bir türü denilebilir.


İllüstrasyon ilk örnekleri alman Nazileri döneminde komutanlar arasında mesajlaşmada kullanılmıştır. İtalya da da çok ilgi görmüştür.


Peki bu teknikle neler yapılabilir?

-Teknik çizimler

-vektör çalışmalara özel grafikler

-yazılar üzerinde gelişmiş efektler

-Web siteleri için yüksek kalitede dosya hazırlama

Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir öz


el ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0553 174 68 89  ü arayın.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz.


Rapsodi sanat merkezi sanata yeni bir boyut kazandırmak için sizlere hizmet veriyor bulunun yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor.