Ukulele kursu almak isteyenlere İzmir Karşıyaka’da Erturgut Sanat Ukulele Kursu’nu Buca’da Rapsodi Sanat Merkezine yönlendiriyoruz. Siz de aşağıdaki adresten Erturgut Sanat ve Rapsodi Sanat ukulele kursuna ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz Ukelele Deneme Kursu ve ukulele kursu fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.


Ukulele Kursu İzmir Karşıyaka : 0507 95 96 333


Ukulele Kursu İzmir Buca : 0553 174 68 89 


Ukulele Kursu İzmir Buca

Portekiz Cavaquinho’sunda esinlenilerek üretilen Hawaii’ye özgü 4 telli küçük bir çalgı olan ukulele soprano,concert,tenor,bariton olmak üzere 4 sınıfa ayrılmaktadır.


Ukulele alırken dikkat etmeniz gereken şey üzerinin boyalı olmamasıdır. Çünkü enstrüman üzerinde bulunan boya ukulele’nin sesinin değişik farklı çıkmasına neden olur. Akçaağaç ve maun kaplı ukulele leri tercih etmelisiniz.


Ufak bir alet olan ukulele adeta minik bir gitarı andırmaktadır. Sizlere ilk önce başlangıç seviyesinde bir ukulele programı hazırlıyoruz. Bu programda parmak egzersizleri tellere basma geçişler gibi çalışma metotları kullanılmaktadır. Kurs ta yetinmeyerek evde de pratikler yapmak gerekmektedir. Bunun neticesinde daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Unutmayın çalmak sizin elinizde ve ne kadar fazla çalışırsanız o kadar hızlı sonuçlarını göreceksinizdir.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz.


Rapsodi sanat merkezi Buca’nın kalbinde bulunmanın yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor…