Okul Öncesi Müzik Eğitimi İzmir Buca

Müzik kendini her alanda yenilerek ve geliştirerek günümüze kadar ulaşmıştır.. Artık her yerde her alanda müzik karşımıza çıkıyor, artık konuşmak, uyumak , yemek  yemek kadar olağan hale geldi. Müzik çocuklarda bütün alanlarda kendini geliştirmesine farklı pencerelerden bakmasını sağlamaktadır. Her gün yeni şeyler keşfeden çocuklar için bunu eğlenceli hale getirerek öğretmek onlara daha çabuk öğrenme hissiyatı vermektedir. Detaylı bilgi için 0553 174 68 89  ‘ü arayabilirsiniz.


Çocuklar küçük yaştan itibaren sesin geldiği yönü bulmaya çalışır ayrıca sesin şiddetini algılarlar. Şarkı etkinlikleri şarkı söyleme çalışmaları nefes çalışmaları da onlar için çok eğlenceli bir hal alarak öğrenmeye katkısı olmaktadır. Okul öncesi bunlar çok önemlidir. Okulda da öğrenilen bilgiler birleşince ortaya bir bilgi ağacı çıkıyor ve gelişen çocuklar bunları alarak gelişme süreçlerine katlı vererek hızlandırır.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz.


Rapsodi sanat merkezi sanata yeni bir boyut kazandırmak için sizlere hizmet veriyor bulunun yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor.