Müzik okullarına hazırlık kursu için yazımız haricinde bilgi almak istiyorsanız veya konservatuara hazırlık nasıl olur? gibi sorularınız için 0553 174 68 89 den bize ulaşabilirsiniz.


Müzik okullarına hazırlık kursu girmek istediğiniz bölümün yetenek sınavına yönelik size özel olan müfredata göre hazırlanır ve uygulanır. Devlet konservatuarları, sahne sanatları fakültesi, güzel sanatlar fakültesi gibi bölümler alacağı örgencileri kendi yetenek sınavlarına sokarak alırlar. Eğer ki müzik ile ilgili bir gelecek istiyorsanız veya bunun hayalini kuruyorsanız ilk önce yapmanız gereken tek şey hayali gerçekleştirip bizlere başvurmanız. Sonrasında sizlerin eksik olduğunuz noktalara değinerek dersler buna göre şekillenir. Sınava kadar bir müfredat belirlenir ve  o müfredat dahilinde yol alınır. Farklı deneme sınavları yapılarak sınav anındaki heyecan stres gibi durumları atlatmak için çok sayıda farklı denemeler yapılmaktadır.


Özellikle çocuklarda müzik sanat eğitimi önemlidir. Bu konuda Pedagojik eğitim almış öğretmenlerimiz çocuklarınızla yakından ilgilenerek onların yeteneklerini ortaya çıkmasında yardımcı olacaklardır.


Derslerimiz ayda 8 saat haftada ise 2 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz. En yakın zamanda bizlerle tanışmanızı temenni  ediyoruz .


Konservatuara hazırlık kursları müzik eğitimi , Konservatuvara hazırlık kursları tiyatro eğitimi , Konservatuvara hazırlık nasıl olur? gibi konularda bilgi almak için numaramız; 0553 174 68 89