Tiyatro Kursu İzmir


Tiyatrolarda sahne almak, sinemalarda ya da  televizyonda oyunculuk yapmak gibi hayali olan bir çok insan vardır. Sizin de böyle hayalleriniz varsa, tiyatro kursu İzmir, Rapsodi Sanat ile Buca’da. Tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey tiyatro kursu Buca’ya gelmek ve oyunculuk dünyasına ilk adımı, konusunda uzman oyunculuk eğitmenlerimiz ile atmak.


Oyunculuk ve tiyatro kurslarımızla alakalı detaylı bilgi almak için, bizi arayabilir, whatsapp hattımızdan mesaj atabilir(0553 174 68 89  ) ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz Tiyatro Deneme Kurslarımıza katılarak kararınızı kolaylaştırabilirsiniz.


 

Hazırlan sahneye çıkıyorsun!

Biz insanlar yalnızca hayallerimizin peşinden koştuğumuz sürece özgürleşebiliriz. Hayallerinin peşinden koşamamış insanlar hayatlarını hep bazı zorluklarla geçirirler.  Onlar için her şey külfet gelebilir; iş, okul, sorumluluklar… Bir an sevdiğiniz ve çocukluktan beri hayalini kurduğunuz işi yaptığınızı düşünün. Bir tiyatro oyununda rol aldığınızı, ya da ünlü bir dizinin jönü ya da güzeli olduğunuzu. Sevdiğiniz işi yapmak size ne külfet olarak gözükecektir, ne de işe giderken ayaklarınız geri geri gidecektir. Eskilerden bir söz vardır, eğer sevdiğin işi yapıyorsan bir gün bile çalışmazsın diye. Bir gün bile çalışmadan para kazanmak istiyorsanız sevdiğiniz işi yapın, hayallerinizi kovalamayı bırakmayın.


Hayalinizde oyuncu olmak varsa eğer, şu an bununla çok alakalı bir yazı okuyorsunuz. Yazıyı sonuna kadar okuyun ve Rapsodi Sanat ile oyunculuk dünyasına ilk adımlarınızı atın. Açıldığı günden beri sıcak bir yuva olma misyonunu edinmiş olan sanat merkezimizde tiyatro ve oyunculuk kursları klasik sanat merkezi anlayışından uzak modern ve kişiye özel eğitim programları üreten uzman eğitim kadrosu tarafından verilen zengin içerikli derslerden oluşmaktadır.


Kişiye özel eğitim kapsamında devam eden kurslarımızın genel olarak içeriğinden bahsetmek gerekirse; özgüven çalışmaları, yaratıcı drama çalışmaları, doğaçlama çalışmaları, tonlama çalışmaları olarak sıralayabiliriz.


Ayrıca iyi bir oyuncu olmak için gereken özelliklerden diksiyon ve tonlama, mimik ve jestlerin kullanımı-beden dili gibi konular kursun içeriği kapsamındadır.


Hayallerin peşinden gitmek için hiçbir zaman geç değildir. Yeter ki içinizde gerçek bir istek olsun. Hayallerinizin peşinden koşmak için, rapsodi sanat tiyatro kursuna katılabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bize mail atabilir, arayabilir, whatsapptan ulaşabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.