Perdesiz gitar kursu almak istiyorsanız sizi kardeş sanat merkezimiz Erturgut Sanat perdesiz gitar kursuna yönlendirebiliriz. Ayınrılara perdesiz gitar kursuyla ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Perdesiz Gitar Kursu İzmir : 0507 95 96 333


Klasik gitardan perdelerin kaldırılmasıyla birlikte Erkan Oğur tarafından 1976 yılında bulunan bir çalgıdır. Bu da gitarda tempere sisteminden farklı seslere sahip olan Türk müziğinin icra edilebilmesini sağlamıştır. Ayrıca farklı tonlar kullanılarak ney, klasik kemençe ve yaylı tanbur gibi sesler de çıkmıştır.


Perdesiz gitar çalmanın güçlü bir kulağa ve iyi bir gitar eğitimine ihtiyaçları vardır. Her gün parmak egzersizleri yaparak bu gelişim süreci daha da hızlanır. Sadece kursta alınacak olan eğitim ile zordur buna nazaran istekli ve hırslı şekilde çalan kişilerden veya internetten videolar izleyerek bu gelişim süreci hızlanabilir. Yeni başlayanlar için ağrılar olacaktır , bu ağrılar geçicidir.


Buca nın Kalbinde Olan Sanat Merkezimiz Sizlere Sanata Farklı Açıdan bakmanıza ışık tutuyor. Sanat ile ilgili herhangi dalda eğitim görmek istiyorsanız ve yaşınız kaç olursa olsun bizimle birlikte daha kolay ve eğlenceli sürekli gelmek isteyeceğiniz bir sanat merkezi sizleri bekliyor.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız.