İzmir’de mandolin kursu arıyorsanız sizi Erturgut Sanat mandolin kursuna yönlendireceğiz. Gerekli bilgilere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.


Mandolin Kursu İzmir : 0507 95 96 333


Mandolin Uta benzeyen telli bir çalgıdır. Mızrapla Çalındığı zaman güzel ses vermektedir. Ancak Günümüzde Mızrap Yerine pena kullanılmaktadır. Mızrap ile çalınması mandolini gitar ve ut tan ayırmasıdır. Dört çift teli olan mandolin Ses düzeni tıpkı Kemana benzemektedir.


Bileklerin mandolin sapına uygun pozisyon alması ellerin sapı kavraması ve vücuda paralel bir şekilde dik pozisyonda oturmak konusunda da dikkat edilmelidir. Pena tutuş tekniği de önemlidir. Penayı ne çok sıkmak ne de gevşek tutulmamalıdır. Evde sürekli alıştırmalar yapmak ta mandolinde ilerleme sürecini hızlanmasında büyük faktörlerden birisidir.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri ağırlamaktan mutluluk ve Şeref duyarız.


Rapsodi sanat merkezi Buca nın kalbinde bulunmanın yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor. Numaramız 0507 314 36 64