Kabak Kemane kursu arayanlar için sunduğumuz yazımızda, bu enstürmana ait faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Yazımız haricinde bilgi almak ve Ücretsiz Kabak Kemane Deneme Kursumuza katılmak, kabak kemane fiyatları hakkında bilgi almak kabak kemane eğitimi almak için, Aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.


Kabak Kemane Çalmak Zor mu? diye kafanızda sorularınız var ise aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kabak Keman Kursu İzmir : 0553 174 68 89 

Kabak Kemane Türk halk müziğindeki telli, yaylı ve deri kapaklı sazların tek örneğidir. Üretimi orta Asya ya dayanmaktadır. Türkiye de Özellikle Batı da Ege Bölgesinde Kullanılan bir çalgıdır.


Gövdesi kabak veya Hindistan cevizi, göğsü deri, iki veya üç telli olan bir halk çalgısıdır. Yörelere göre farklılık gösterir. Kabak kemane perdesiz bir çalgı olup her türlü Kromatik sesleri rahatlıkla elde edilebilmektedir. Sesi uzun çalma özelliğine sahiptir.


Kabak kemane sazların aksine dizlerden destek alacak şekilde dik pozisyonda çalınır. Nota için gögüs hizasında dirsek kırıp parmak uçlarıyla tellere baskı yapılır ve diğer elle de vücuda paralel olacak şekilde uzun bir kabak kemane aparatıyla tellerin ses çıkartmasını sağlar.


Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz.


Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız. Sizleri bekliyoruz.


Rapsodi sanat merkezi Buca nın kalbinde bulunmanın yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor