İzmir Gitar Kursu Buca İle Gitarı Ağlatmak Sizin Elinizde!

Gitar çalması hem havalı hem de eğlenceli bir enstrümandır. Kendinizi dev bir sahnede binlerce kişiye gitar çalarken hayal edin ya da arkadaşlarınızla sahilde ateş başında herkes sizi izlerken gitar çaldığınızı düşünün. İzmir gitar kursu Buca ile bu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir yandan çalarken bir yandan da sesinizle eşlik edebileceğiniz bir enstrüman mı arıyorsunuz? O zaman hiç durmayın ve yazımızı okumaya başlayın çünkü aradığınız enstrümanı buldunuz!

Rapsodi sanat şuan için İzmir Buca’da hizmet vermemektedir. Önümüzdeki eğitim öğretim dönemi olan 2019-2020’de tekrar aktif olarak açılacaktır. Dilerseniz yine Buca’dan rahatlıkla ulaşabileceğiniz anlaşmalı sanat merkezimiz olan Söz Konusu Sanat ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmirspor metro ( Nokta durağı ) istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan Söz Konusu Sanat’ın sitesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz ; https://sozkonususanat.com/

Ayrıca gitar kursu sayfasına ulaşmak için gitar kursu İzmir bağlantısını kullanabilirsiniz.

Gitar Kursu İzmir Buca

Size Özel Kampanyalar ve İndirimler

Gitar Kursu İzmir İle Sizde Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Gitar Çalmayı Öğrenin 

Yediden yetmişe bir çok kişinin hayali olan gitar çalmak öğrenmesi kolay,eğlenceli,bir çok türe sahip olan  ve herkesin sempatiyle baktığı, kendini dinlettiren bir müzik aletidir. Gitar çalmak zor mu, gitar çalmak için gereken özelliklere sahip miyim,  gitar alacak bütçem kısıtlı gibi sorular aklınızın bir köşesinde sizi rahatsız ediyorsa sakın korkmayın! Bu yazımızda aklınızdan geçen tüm soruları gitar kursu İzmir Buca olarak tek tek cevaplandıracağız. Tüm detayları ile gitar dersi ve gitar dersi fiyatları hakkında bilgiler bulacağınız yazımıza başlayalım.Hadi durma okumaya devam et!


 • Size özel hazırlanmış müfredat ile tek kişilik özel ders imkanı
 • En uygun gitar kursu fiyatları ile cebinize dost
 • Gitar çalmayı öğrenme garantisi
 • İnsanlarla kaynaşabileceğiniz sosyal bir ortam
 • Haftanın 7 günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ders imkanı
 • Uygun esnek gün ve saatlerde ders fırsatı
 • Özel indirimler ile en uygun gitar fiyatları
 • Haftanın 7 günü ücretsiz etüt imkanlarından yararlanma
 • Kayıt olmadan önce ücretsiz deneme dersinden yararlanma fırsatı

Gitar bir çok kişinin hevesle başlayıp doğru bir eğitim alamadan çalmayı öğrenemediği ve bu nedenlerle  çalamayacağını düşünerek bıraktığı bir enstrümandır. Bu yanlış eğitim sistemi ve gitar çalamam düşüncesini bir kenara bırakıp Rapsodi Sanat İzmir gitar kursu olarak sizi tekrardan sevdiğiniz enstrümanınız ile barıştırıyoruz. Doğru bir eğitim ve alanında uzman kişilerin size özel hazırladığı program ile gitar sizin için öğrenmesi kolay,çalması eğlenceli ve vazgeçilmesi kolay olmayan bir enstrüman olacaktır.

gitar kursu izmir buca

gitar eğitiminde eğlence ve kalite

Rapsodi Sanat İzmir Buca gitar kursu olarak  gitar eğitimine başlamanın  ilk etapta size kolay görünmediğinin farkındayız. Fakat doğru çalışma yöntemleri ve sizin azminiz ile gitar çalmanın ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Bu nedenle derslerde verilen pratikleri günü gününe yapmak çok önemlidir. Gitar eğitimine başlarken iki elinizin senkronizasyonu sağlamak ve parmak egzersizleri sizi yorabilir ve zorlayabilir. Günümüzde ki ünlü ve iyi gitaristler bile yıllarını gitar çalarak geçirmiş olsalar da egzersizlerini devamlı olarak tekrarlamaktadırlar ve başarılarının sırrını buna borçludurlar. Bu nedenle sizde gitar çalmayı öğrenmek istiyorsanız egzersizlerin önemini kavramalısınız. 


Gitar Eğitimi Hakkında Merak Edilen ve Sık Sorulan Sorular

 1. Gitar çalmayı öğrenmek istiyorum ilk önce ne yapmalıyım?
 2. Gitar eğitimi ve egzersizleri çok mu zor?
 3. Yetenek olmadan gitar kursuna gitmem zaman kaybı mı ?
 4. Klasik gitar ile başlamak şart mı?
 5. Gitar çalmak için notaları bilmek zorunda mıyım ?
 6. Ne kadar sürede sevdiğim şarkıları çalabilirim?
 7. Gitar kursuna başlamadan önce gitar almam şart mı?
 8. Gitar çalmaya başlama yaşı kaçtır?
 9. İzmir gitar kursları arasında farkınız nedir?
 10. Gitar kursu fiyatları bütçemi aşar mı ?
 11. Uygun fiyatlı gitar satın almak için ne yapmalıyım ?
 12. Gitar satın alırken nelere dikkat edilmeli ?
 13. Birebir Özel ders İle Grup Dersinin Farkı Nedir ?
 14. Ücretsiz deneme dersine katılmak istiyorum ne yapmalıyım ?
İzmir Gitar Kursu Buca

gitar kursu hakkında sık sorulan sorular


Gitar Kursuna Başlamak İçin Gerekenler Listesi

Gitar Kursu İzmir Buca

ücretsiz deneme dersi imkanı

Gitar çalmayı öğrenmek için gitar kursu İzmir olarak size malzemelerimizin listesini veriyorum yazın ; ders saatine ve gününe uyarak devamlı katılım sağlama, ders esnasında öğretmenimizi iyi bir şekilde dinleme , verilen egzersizleri ve alıştırmaları düzenli olarak tekrar etme son olarak sürekli çalışma azmine sahip olma. Bunların hepsi bende var diyorsanız siz gitar dersi almaya hazırsınız demektir.


Gitar Çalmayı Öğrenmek Zor Mudur?

İzmir Gitar Kursu

gitar çalmanın basit ve eğlenceli yolu

Gitar çalmayı öğrenmek aslında düşünülenin aksine oldukça kolaydır. Çalışma aşamanızda iyi bir eğitmenin size eşlik etmesi, size özel hazırlanmış bir program oluşturulması gitar öğrenme aşamasını hızlandıracak en önemli etkenlerdendir. İzmir gitar kursları arasında bizim farkımız size özel hazırlanmış basit,hızlı ve profesyonel bir eğitim sunmamızdır.


Gitar çalmak için yetenek gerekli mi?

gitar kursu izmir

kişiye özel çalışma programı

Yetenek gitar çalmanızı kolaylaştırır fakat gitar çalabilmek için illa ki yetenekli olmanıza gerek yok. Aslında gitar çalmanın temelini düzenli çalışma oluşturur. Eğer ki bu durumu orana vurmak gerekirse yetenek %30, pratik %70 gibi bir değere sahip olmaktadır. Sizde gerçekten gitar çalmayı istiyorum diyorsanız, gitar eğitimi ve alıştırmalarına  vakit ayırmanız, aynı isteğinizle çalışmalarınıza devam etmeniz yeterli olacaktır. Unutmayın “Ne kadar ekmek o kadar köfte”


Klasik Gitar Çalmadan Elektro Gitar Öğrenilir mi ?

izmir gitar kursu buca

başlangıç gitarı rehberi

Önce klasik gitarla başlamalısın yoksa asla gitar çalmayı öğrenemezsin diyenler olacaktır. Siz onlara aldırış etmeyin. Tabi ki böyle bir zorunluluk yok. Gitar hurafeleri arasında ilk sırada yer alan bu klasik soru kalıbının aslında bir geçerliliği yok. Rapsodi Sanat İzmir Gitar Kursu olarak sizi doğru bir şekilde yönlendirmeyi kendimize vazife olarak görüyoruz ve Gitar çalmayı öğrenmeye başlama aşamasında tercihlerinizde sizi destekliyoruz. Gitar eğitiminizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için sizin seçtiğiniz bir gitar türü ile başlamanız motivasyonunuzu arttıracak ve öğrenmenizi kolaylaştıracaktır.Gitar kursuna başlarken yapmanız gereken tercih sevdiğiniz türe göre şekil alacaktır. Bu nedenle elektro gitar kursu almak istediğinizde önce klasik gitar kursu ile başlamanıza gerek duyulmamaktadır.. Çünkü gitar çeşitleri arasındaki teknikler ve  stiller farklılık göstermektedir.


Gitar Çalmak İçin Nota Öğrenmem Şart Mı?

İzmir Gitar Kursu

kolay ve hızlı öğrenme teknikleri

İyi bir gitarist ve iyi bir müzisyen olabilmek için nota bilgisine sahip olmak gereklidir. Tabi ki özel dersin ayrıcalıklarından biri de ders işleyişinin sizin isteklerinize göre gerçekleşmesidir. Ben gitarı çalmak istiyorum ama nota eğitimi almak istemiyorum diyorsanız gitarın işleyişine uygun tab olarak ilerleyiş mevcut olsa da Gitar kursu İzmir Buca olarak gitar üzerinde tam bir hakimiyet sağlamanız için ve ilerleyen dönemde kursa bağımlılığınızı ortadan kaldırıp tek başınıza da ilerleme gösterebilmeniz için temel seviye nota eğitimi almanızı tavsiye ediyoruz.


Kaç Ders Sonunda Gitar Çalmaya Başlayabilirim ?

izmir gitar kursu

ne kadar sürede gitar öğrenebilirim

Açıkça söylemek gerekirse bunun ne kadar sürede gerçekleşebileceğini biz değil siz belirliyorsunuz. Gitar eğitiminiz devam ederken eğitmenlerimiz sizlerin derslere daha çok konsantre olmanızı sağlamak için belli bir aşamadan sonra sizin seçtiğiniz şarkılardan birini size öğreterek eğitiminizde ne kadar ilerlediğinizi görmenizi sağlıyor. İzmir gitar kursuna başladığınız ilk günden itibaren ilk parçanızı çalacağınız güne kadar olan süre tamamen sizin çalışma azminiz ve isteğinize bağlı şekillenmektedir.


Gitar Kursuna Kendi Gitarımı Getirmek Zorunda mıyım ? 

gitar kursu izmir buca

donanımlı sınıflarda eğitim imkanı

Tabi ki böyle bir zorunluluğunuz yok. Rapsodi Sanat gitar kursu İzmir Buca olarak size dersleriniz esnasında kullanmanız için uygun olan enstrümanları sağlıyor ve sizi yol boyunca enstrüman taşıma derdinden kurtarıyoruz. Müzik kursu için özel olarak hazırlanmış donanımlı sınıflarımızda sizlerin İzmir gitar kursları arasında en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.


Kaç Yaşında Gitara Başlanır ?

izmir buca gitar kursu

tüm yaş gruplarına uygun ders imkanı

Gitar eğitiminde yaşın yetişkin grubunda yer alıp gitar çalmayı düşünenler için herhangi bir yaş sınırı olmasa da, çocuklar için gitar kursu yaşında gitara başlama yaşı olarak tavsiye edilen en alt yaş 6’dır. Ancak bazen bu yaş aralığı çocuğun kişisel gelişimine göre değişiklik gösterdiği için gitar eğitimine başlamadan önce alanlarında uzman eğitmenlerimizin onayı ile derslere kayıtları sağlanmaktadır. Çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren enstrüman çalmayı öğrenmesi onun kişisel gelişi içinde faydalı olacaktır. Unutmayın onlar bizim geleceğimiz!


İzmir Gitar Kursları Arasında Neden Sizi Seçmeliyim ?

İzmir gitar kursu

rapsdi sanat ailesine katılın

Rapsodi Sanat gitar kursu İzmir Buca olarak size en iyi hizmeti sağlamanın yanında sosyal bir ortam ve aile sıcaklığı vadediyoruz. Profesyonel eğitmenler eşliğinde ve donanımlı sınıflarda eğitim imkanı, İnsanlarla kaynaşabileceğiniz aile sıcaklığında bir ortam, Ücretsiz yararlanabileceğiniz etüt imkanları ve konserler, etkinlikler sizleri bekliyor.Rapsodi Sanat bir telefon kadar uzağınızda.


Hayat Pahalı , Gitar Kursları da Pahalı mı ?

izmir gitar kursu buca

birebir veya grup dersi imkanı

Gitar öğrenmek istiyorsunuz fakat paranızı ayırmanız gereken daha önemli giderleriniz mi var ? Merak etmeyin Rapsodi sanat olarak İzmir gitar kursu fiyatları arasında farkımızı gösteriyor ve her cebe en uygun gitar dersi fiyatı almanızı sağlıyoruz. İster  özel gitar kursu fiyatlarından yararlanın , isterseniz de grup dersleri katılarak gitar eğitiminize ucuz fiyatlı gitar dersi fırsatları ile başlayın.

Klasik gitar kursu

Elektro gitar kursu

Bas gitar kursu

Flamenko gitar kursu

akustik gitar kursu

ve daha birçok gitar kursu fiyatları hakkında bilgi almak İçin bize 0553 174 68 89  nolu numaradan arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.


Gitar Fiyatları Pahalı Mı?

gitar kursu izmir buca

kampanya ve indirimler

Gitar fiyatları, gitarın çeşidine, marka modeline, ikinci el ya da sıfır olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak işini bilen satıcıların süslemeli sözlerine kanmamak, bütçenize ve beğeninize en uygun fiyatlı gitarı seçmek için öğretmenlerimizden ücretsiz enstrüman danışmanlığı hizmetini alabilirsiniz. Rapsodi Sanat gitar kursu Buca olarak enstrüman alımlarınızda size özel indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.


Özel Ders veya  Grup Dersi İmkanı Var mı ?

izmir gitar kursu

esnek gün ve saatler

Dersleriniz sizin tercihinize göre isterseniz bire bir özel ders , isterseniz de grup dersi olarak gerçekleşmektedir. Bütün eğitmenlerimiz alanlarında uzman olup, derslerimiz hem eğlenceli hemde öğretici olacaktır.Size sadece gitar kursu değil yeni insanlarla tanışıp sosyal bir aktivite kazanma ve bir çok enstrümanı tanıma fırsatı sunuyoruz. Hadi durmayın sizde aramıza katılın İzmir gitar kursu Buca size aile sıcaklığında bir ortam ve profesyonel bir müzik eğitimi imkanı sunuyor!


Hangi Gitar Türü İle Başlamalıyım ? 

gitar kursu izmir

kalite ve uygun fiyat bir arada

Öncelikli olarak çalmak istediğiniz müzik türünü belirlemeniz ve alacağınız gitarı bu doğrultuda seçmeniz gerekmektedir. Gitar kursu İzmir olarak, görüntüsü hoşunuza giden, deneme aşamasında tutuşu rahat gelen, görselliğin yanında sesi de sizi kendine çeken, çok pahalı olmayan sizi yarı yolda bırakmayacak orta seviye bir enstrüman almanızı öneriyoruz. Rapsodi Sanat olarak doğru enstrümanı seçmeniz konusunda alanlarında uzman eğitmenlerimizle birlikte size en uygun olan gitar türünü belirliyor ve en uygun gitar fiyatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz.


 

Ücretsiz Gitar Deneme Dersi
Gitar kursu İzmir Buca‘da ki sanat merkezimiz hakkında bilgi sahibi olmak, İzmir gitar fiyatlarını öğrenmek, öğretmenlerimizle tanışmak, size özel hazırlanacak program hakkında detaylı bilgi almak ve gitar ile ilgili aklınıza takılan soruların en güvenilir cevaplarına ulaşmak için 0553 174 68 89 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, ücretsiz gitar deneme dersine randevu oluşturabilirsiniz!