Sahil gecelerinin vazgeçilmez yoldaşı, arkadaşlarla toplantıların olmazsa olmazı, bir yandan çalarken bir yandan da sesinizle eşlik edebileceğiniz bir müzik aletidir gitar. İşten sonra bir kaç parça tıngırdatıp kafanızın dağılmasına yardımcı olacak, sevgilinizle aranız bozulduğunda melodileriyle size destek sağlayacak, kısaca size tam bir arkadaş olacak bu müzik aleti nasıl bir enstrümandır birlikte inceleyerek ardından gitar kursu  İzmir ile aklınızdaki soruları yanıtlamaya başlayalım. Gitar Dersi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca gitar dersleriyle ilgili, gitar çalmaya başlayacakların en merak ettiği soruların cevaplandığı videoları da buradan izleyebilirsiniz –> Gitar kursu İzmir

Gitar Kursu İzmir ile Sevdiğiniz Parçalara Eşlik Edin

Yaş aralığı fark etmeksizin bir çok kişinin hayali olan gitar, öğrenmesi kolay, kolay olduğu kadar keyifli, taşıma zorluğu bulundurmayan, fiyat aralığı konusunda geniş bir skalaya sahip olan ve herkesin sempatiyle baktığı, kendini dinlettiren bir müzik aletidir. Ben zamanında çalmak istedim ama vaktim olmadı, gitar öğrenebilir miyim emin değilim, yeteneğim var mı bilmiyorum gibi sorular aklınızda canlanmaya başladıysa sizi sorularınızın cevaplarına ulaşmak için ücretsiz gitar kursu deneme derslerimize davet ediyoruz.

Ücretsiz gitar kursu İzmir deneme dersine randevu oluşturmak ve aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşmak için; 0507 314 36 64 numaralı telefonu arayabilir, WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.

 • Katılmak için yaş sınırı yok.
 • Uygun fiyatlı sınıf derslerimiz var.
 • Haftanın 7 günü boyunca açığız.
 • Gitar çalmak isteyen herkes çalabilir.

Gitar, çoğu bireyin kısa bir süre denediği sonra sıkılıp bıraktığı bir enstrümandır. Fakat tam anlamıyla gitar çalmanın hazzına varıldığı zaman sıkılıp vazgeçmek çokta kolay olmayacaktır. Gitar çalmak ilk etapta sizi zorlayabilir. Fakat üzerine yeterince vakit ayırırsak, bu zorluk çok kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Bu nedenle derslerde verilen pratikleri günü gününe yapmak çok önemlidir. Gitar öğrenmeye başlarken, ilk etapta ki parmak egzersizleri biraz sıkıcı gelebilir fakat parmak egzersizlerini 10 yıldır bile gitar çalıyorsanız, gitarınızı elinize aldığınız da yapılması gereken ilk pratiktir. Çünkü parmak egzersizleri parmakları açar ve parça çalarken daha rahat edersiniz.

Derslerimizi hem bire bir özel ders hem de sınıf dersi olarak devam ettiriyoruz. Bütün eğitmenlerimiz genç ve  alanında uzman olup, derslerimiz hem eğlenceli hemde öğretici geçmektedir. Siz de ailemize katılmak için sanat merkezimize gelin, sizlere içeçek ikram edelim, tanışalım ve merkezimizi gezdirelim.

Kaos dolu, koşturmacalı ve yorucu hayatımızı gitar çalarak bir nebze olsun renklendirebiliriz. Günün stresini ve yorgunluğunu gitar kursu izmir ile üzerinizden atmanız çok daha kolay olacak! Bir enstrüman çalmak, bütün derdinizi üzerinizden alacaktır.

Eğer siz hala deneme derslerimizden yararlanmadıysanız, telefon numaramızdan hemen bize ulaşın ve deneme dersi randevusu alın. Sizi sanatlaştırmak için burada bekliyoruz!

Gitar kursu İzmir ile İlgili Merak Edilenler Sorular

 • Gitar çalmak zor mudur?
  Gitar öğrenmek aslında düşünülenin aksine oldukça kolaydır, çalışma aşamanızda iyi bir eğitmenin size eşlik etmesi, size özel sağlıklı bir program oluşturulması gitar öğrenme aşamasını hızlandıracak en önemli etkenlerdendir. Gitar kursu İzmir olarak kurs ve eğitmen tercihinizi iyi yapmanızı tavsiye ediyoruz.


 • Gitar çalmaya önce klasik gitardan mı başlamak gerekiyor?
  Hayır, tabii ki böyle bir zorunluluk yok. Gitar hurafeleri arasında ilk sırada yer alan bu klasik soru kalıbının aslında bir geçerliliği yok, eğer ki hangi gitar türünü çalmak istiyorsanız direkt olarak o gitar çeşidiyle başlamanız daha iyi olacaktır. Çünkü gitar çeşitleri arasındaki teknikler ve çalım stilleri farklılık göstermektedir.


 • Gitar çalmaya başlamak için bir yaş sınırlaması var mı?
  Yetişkin yaş grubunda yer alıp gitar çalmayı düşünenler için herhangi bir yaş sınırı olmasa da, küçük katılımcılarımızın gelişimlerinin zarar görmemesi açısından gitar kursu İzmir tarafından gitara tavsiye edilen başlangıç yaşı 6’dır. Ancak bazen bu yaş aralığı çocuğun kişisel gelişimine göre değişiklik gösterdiği için en doğru olan ücretsiz deneme dersine katılarak öğretmenden fikir alınmasıdır.


 • Gitar çalmak için yetenek gerekli mi?
  Yetenek gitar çalmanızı kolaylaştırır fakat gitar çalabilmek için illa ki yetenekli olmanıza gerek yok. Aslında gitar çalmanın temelini düzenli çalışma oluşturur. Eğer ki bu durumu orana vurmak gerekirse yetenek %30, pratik %70 gibi bir değere sahip olmaktadır. Sizde gerçekten gitar çalmayı istiyorum diyorsanız, gitarınıza vakit ayırmanız ve aynı isteğinizle çalışmalarınıza devam etmeniz yeterli olacaktır.


 • Gitar çalmak için nota öğrenmem şart mı?
  Derslerimizde nota eğitimi şart olarak konulmuyor, gitarın işleyişine uygun tab olarak ilerleyiş mevcut olsa da gitar kursu İzmir olarak, gitar üzerinde tam bir hakimiyet sağlamanız için ve ilerleyen dönemde kursa bağımlılığınızı ortadan kaldırıp tek başınıza da ilerleme gösterebilmeniz için temel seviye nota eğitimi almanızı tavsiye ediyoruz.


 • Gitar fiyatları pahalı mı?
  Gitar fiyatları, gitarın çeşidine (elektro, akustik, bas, klasik), marka modeline, ikinci el ya da sıfır olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak işini bilen satıcıların süslemeli sözlerine kanmamak, bütçenize ve beğeninize en uygun gitarı seçmek için gitar kursu İzmir öğretmenlerimizden ücretsiz enstrüman danışmanlığı hizmetini alabilirsiniz.


 • Nasıl bir gitar almalıyım?
  Öncelikli olarak çalmak istediğiniz müzik türünü belirlemeniz ve alacağınız gitarı bu doğrultuda seçmeniz gerekmektedir. Gitar kursu İzmir olarak, görüntüsü hoşunuza giden, deneme aşamasında tutuşu rahat gelen, görselliğin yanında sesi de sizi kendine çeken, çok pahalı olmayan sizi yarı yolda bırakmayacak orta seviye bir enstrüman almanızı öneriyoruz.


Ücretsiz Gitar Deneme Dersi
Gitar kursu İzmir işleyişi hakkında bilgi sahibi olmak, İzmir gitar fiyatlarını öğrenmek, öğretmenlerimizle tanışmak, size özel hazırlanacak program hakkında detaylı bilgi almak ve gitar ile ilgili aklınıza takılan soruların en güvenilir cevaplarına ulaşmak için 0507 314 36 64 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, ücretsiz gitar deneme dersine randevu oluşturabilirsiniz!

Ayrıca Steve Vai’nin hayran kalacağınız ”Tender Surrender” performansını da mutlaka izlemenizi öneririz.