Rapsodi Sanat Merkezi Buca’nın kalbinde bulunmanın yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor. Ayrıca Şirinyer, Gaziemir, Konak, Bornova, Balçova gibi İzmir’in her yerinden kolayca ulaşım imkanımız mümkündür. İzmir de Elektro Gitar Kursu Veren İyi Yerleri Arıyorsanız Doğru Adreste Olduğunuzu Unutmayın.

Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkan sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Dersi için bize 0554 971 45 30  numara üzerinden veya Whatsapp’dan ulaşabilirsiniz. Kursumuza Buca, Alsancak, Bornova, Şirinyerden Kolayca Ulaşabilirsiniz. İzmir Gitar Kursu Fiyatları İçinde Aynı Numaradan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 

 

Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek uygun olduğunuz bir zamana ayarlıyoruz. Kendinizi denemek  için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız.

Her enstrümanda olduğu gibi elektro gitar da aranan en önemli özellik, ses kalitesi ve rahat çalışmaktır. Başlangıçta gitar derslerine gitarın tutuşu, temel nota bilgisi, parmak egzersizleri işlenir. Daha sonra dersin işlenişine göre basit parçalar, ileri düzey parmak egzersizleri ve notalarla birlikte dersler işlenmeye devam etmektedir.

Özellikle çocuklarda müzik sanat eğitimi önemlidir. Bu konuda Pedagojik eğitim almış öğretmenlerimiz çocuklarınızla yakından ilgilenerek onların yeteneklerini ortaya çıkmasında yardımcı olacaklardır.

Gitar çalmak insanın psikolojik bakımdan da rahat olmasını rahatlamasını sağlar. Ayrıca da kendini geliştirmek için de çok önemli bir Enstrümandır.  Kişisel yeteneğini geliştirmek kendini birçok dalda geliştirmekle alakalı bir durumdur.