Güzel ve Etkili Konuşma Eğitimi

Diksiyon doğru tonlamalar ile vurgular yapılarak doğru konuşma sanatına denir. Sizlerde hitab şeklinizi doğru ve bilinçli bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizleri diksiyon kursumuza davet ediyoruz. Ücretsiz Diksiyon Deneme Dersinden faydalanmak , detaylı bilgi almak ve diksiyon kursu ücretlerini öğrenmek için 0553 174 68 89 ü arayabilir yada whatsapp’dan ulaşabilirsiniz. İzmir’ de Diksiyon Kursu Veren En İyi Kursları Arıyorsanız Sizleri Sanat Merkezimize Bekliyoruz. Diksiyon Kursu tavsiye edileceğinde akla gelen ilk kurum Rapsodi Sanat Merkezi olarak  diksiyon kursu videolarımızı izlemeyi unutmayın!

Rapsodi sanat şuan için İzmir Buca’da hizmet vermemektedir. Önümüzdeki eğitim öğretim dönemi olan 2019-2020’de tekrar aktif olarak açılacaktır. Dilerseniz yine Buca’dan rahatlıkla ulaşabileceğiniz anlaşmalı sanat merkezimiz olan Söz Konusu Sanat ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmirspor metro ( Nokta durağı ) istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan Söz Konusu Sanat’ın sitesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz ; https://sozkonususanat.com/

Ayrıca diksiyon kursu sayfasına ulaşmak için diksiyon kursu İzmir bağlantısını kullanabilirsiniz.


Diksiyon Kursu İzmir’de ilk olarak doğru soluk alma ve konuşurken soluk almanın önemi, seslerin doğru çıkartılması, Türkçenin konuşma standartları, doğru sesletim gibi egzersiz başlıklarından gidilmektedir. Kurslarımız ayda 4 haftada 1 saat şeklinde gitmektedir. Devamlı olarak kayıtlar devam etmektedir.


Diksiyon dilin incelenmesi ve kullanılmasıdır. Konuşulan dilin doğru bilinmesi ve kullanılması sizi sosyal hayatta ve iş hayatında birkaç adım önde kılacak en önemli unsurdur. Diksiyonda önemli olan seslerin doğru çıkarılmasıdır. Ses çıkışlarının doğru bilinmesi, heceleri netleştirerek kullanılması temel amaçlardır. Toplum içinde yöneticilik vasfı taşıyan insanların diksiyonlarının üst düzey olduklarını görürsünüz. Kendini güzel ifade eden insanın kendini daha rahat dinletmesi olağan bir durumdur. Diksiyonun gelişmesi toplum içinde önemli bir özgüven, kendini doğru ifade edebilme, dinleyenleri kolay etkileyebilme, tartışmaları uzatmadan sonlandırabilme ve net ve doğru kararlar alabilme gibi artı yönler katar.


Diksiyon Kursu İzmirle etkili konuşmak için, konuşurken zorlanma veya kekeleme gibi sorunlarınız için, kariyer amaçlı, aktif iş hayatınızda daha iyi liderlik yapabilmek için gibi sebeplerle katılabilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Kursun sonunda konuşmalarınız net ve düzgün olduğunu görüp topluluk önünde konuşamama korkusundan uzaklaşacaksınız. Daha anlaşılır, daha rahat konuşabileceksiniz. Konuşurken daha az yorulma yaşayıp kendinizi daha doğru ifade edebileceksiniz, bu sebeple topluluk önünde konuşurken heyecanınızı kontrol edebileceksiniz. Diksiyon kursu alırken beden dilinizide doğru kullanabilip konuşmalarınıza oldukça etkileyicilik kazandırabilirsiniz.


Diksiyon Kursu İzmir Numaramız: 0551 412 34 70